Саем на медиуми

Еве еден многу практичен пример за употребливоста на блоговите т.е. citizen journalism.

Преку блогот на Радио 5ФМ од Велес дознав дека, на почетокот на следниот месец (1-2 Февруари) во просториите на Холидеј Ин ќе се одржи третиот Македонски Медиа Маркет

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment Саем на медиуми

  1. Baju Bayi 21/11/2012 at 07:29

    Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is magnificent, let alone the content!. Thanks For Your article about Саем на медиуми | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.