The Бој is Бек – конечно :)

Минатата година во септенври во дневниот Утрински Весник се појави одличен текст за блогови потпишан од Ивица Боцевски. (претходен пост)

И конечно Ивица се приклучи на нашава блогосфера. The Skopje Times е насловот на неговиот блог. Добродојде Ивица

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment The Бој is Бек – конечно :)

  1. Perlengkapan bayi 21/11/2012 at 08:57

    Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is excellent, let alone the content!. Thanks For Your article about The Бој is Бек – конечно 🙂 | К О Ðœ У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.