Media & Marketing Blog

Web 2.0 … The Machine is Us/ing Us

По трет пат во последниве 3-4 дена, налетувам на еден одличен клип за web 2.0

И како што гледате решив да го споделам со вас 🙂

2 коментари на “Web 2.0 … The Machine is Us/ing Us”

  1. RIBARO RELOADED

    Воскрес или апокалипса (Web 2.0)…

      Не ми е намерата да навлегувам во некаква религиозна заврзлама.Јас во основа сум практичен сонувач – оксиморон, но понекогаш знам да с…

  2. Perlengkapan bayi

    Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is great, let alone the content!. Thanks For Your article about Web 2.0 … The Machine is Us/ing Us | К О Ðœ У Н И К А Ц И И .

Коментарите се затворени.