BodyCount

Поарно ќе беше постов да беше за бендот чиј лидет е Ice-T, ама не е.

Постов е всушност едно многу едноставно прашање:

Што мислите? Со што ќе го пополнуваат празниот простор медиумите (весниците, и тв вестите) доколку нема секој ден терористички (самоубиствени и помалку самоубиствени) напади на блискиот исток?

Знаете вести од типот – Денес на пазорот во „незнамкаде”, еден рокнал бомба 152 мртви, 254 повредени, идемо даље.

А? A?

Владо е „крив” за постов

Technorati Tags: , , , , .

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment BodyCount

  1. Baju Bayi 21/11/2012 at 08:49

    Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is fantastic, as well as the content!. Thanks For Your article about BodyCount | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.