МРТВ растура

Неколку пати реков, пак ќе повторам МРТВ си е МРТВ, па што сака нека биде 😉

На едно прелистување на последните вести објавени на нвниот сајт наидов на овие две вести:

Блогер осуден на четири години затвор
Египетски суд осуди интернет-блогер на казна затвор од четири години, поради навредување на исламот и египетскиот претседател. Процесот против Абдел Карим Набил е прв случај во Египет со кој се казнува блогер…

Онлајн енциклопедијата Википедија има пари уште за три месеци
Фондацијата Викимедија, која управува со издавањето на бесплатната онлајн енциклопедија Википедија, нема финансиски потешкотии кои би се заканиле на нејзиното постоење, изјави претседателката Флоренс Дувуар

Чувствувам дека набрзо ќе почнат (редовно) да ставаат и линкови и ред други работи, и јас ќе одам да побарам хонорарно работно место таму :). Браво за МРТВ

Technorati Tags: , , , , , , , .

.

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

2 Comments МРТВ растура

  1. shop jordans 21/11/2012 at 04:54

    Welcome Articles just like it directly to your electronic mail box seat!Take gratis now!

  2. Perlengkapan bayi 21/11/2012 at 07:09

    Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is fantastic, as well as the content!. Thanks For Your article about МРТВ растура | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.