Роденден


Пред Далечнааааатa (една) 2005 година, на денешен ден беше историски креиран првиот пост на овој блог.

Како и многумина други прво стануваше збор за љубопитност и експеримент, но многу бргу блоговиве ми станаа една од главните преокупации во животот.

Нема потреба сега да истакнувам што и колку праев(ме) оваа година, слободно може да утепате неколку саати низ архивата десно од овој текст 🙂

Толку од мене, викендов прославувам, нема да има нови постови :))

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

12 Comments Роденден

 1. Teko 17/03/2006 at 17:55

  Среќен реоденден и да ти се множат постовите, посетителите, коментарите … 🙂

 2. Gjole 17/03/2006 at 20:50

  ајде среќен!
  п.с. ќе падне негде частење? 🙂

 3. Darko156 17/03/2006 at 22:00

  Негде сигурно ќе има 🙂

  Ако ме најдете ќе бидете дел од частењето 🙂

  Понудава важи цел викенд.

 4. Anonymous 18/03/2006 at 04:12

  И, дали блогирањето го забавува времето?
  (во обете смисли на „забавува“) 🙂

 5. Moby 18/03/2006 at 13:39

  Epa aj cestito!:)))

 6. billi 18/03/2006 at 23:43

  Eden od pointeresnite i posodrzajni mak.blogovi.Aj za mnogu godini.

 7. Darko156 19/03/2006 at 21:32

  @ Жарко:

  во една смисла ДА
  во другата НЕ

  слободно одбери си која ти одговара 🙂

 8. GoodBytes 19/03/2006 at 22:54

  Честитки за годишнината. „Комуникации“ е еден од најдобрите македонски блогови, блог кој од сам почеток со задоволство го читам.

  Секое добро.

 9. Shepard 20/03/2006 at 03:16

  ajde airlija

 10. Развигор 22/03/2006 at 11:49

  Честитки! 🙂

 11. Goran 29/03/2006 at 13:42

  Cestito!
  Da mu se mnozat godinite na ovoj bolg i komentarite na postovite.

Comments are closed.