КАПИТУЛИРАВ

…во неделата на Ѓурѓовден, 06.05.07.

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

7 Comments КАПИТУЛИРАВ

 1. sead93 08/05/2007 at 10:43

  Честитки! 🙂 Сега внимавај што пишуваш по блогови 🙂

 2. Shepard 08/05/2007 at 12:10

  па и на крштевка да играме 🙂

 3. ribaro 08/05/2007 at 12:38

  честито нека е и добредојде во клубот на… 🙂

 4. Струмјан 08/05/2007 at 21:43

  Догодина чекаме книга од жена ти со наслов „Мојата борба со блогерајот“.

 5. Baju Bayi 21/11/2012 at 06:43

  Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!. Thanks For Your article about КАПИТУЛИРАВ | К О М У Н И К А Ц И И .

 6. airport transfer mel 21/11/2012 at 13:26

  Handy Guide to Modern Science: If it's green or it wiggles, it's biology. If it stinks, it's chemistry. If it doesn't work, it's physics.

Comments are closed.