Бесплатен весник и во Србија

Од пред една недела и Србија си доби свој бесплатен дневен весник. 24сата го издава Швајцарската компанија Рингиер (Ringier) која во Србија веќе го издава Blic.

Малку повеќе детали може да најдете од мојт извор: Svakodnevica

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment Бесплатен весник и во Србија

  1. Baju Bayi 21/11/2012 at 06:38

    Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is fantastic, let alone the content!. Thanks For Your article about Бесплатен весник и во Србија | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.