Повторно МИА

Во еден претходен пост ја начнав темата за МИА и нејзината улога. Токму овие денови МИА прославува седум години од својата работа.

По тој повод во денешниот број на Утрински весник има интервју со директорот Зоран Иванов. За жал оваа страница не дава директна адреса до сторијата па затоа би ве посоветувал во полето за пребарување да напишете со кирилица МИА. Насловот на текстот е Државата нема да крене раце од МИА

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment Повторно МИА

  1. Perlengkapan bayi 21/11/2012 at 08:58

    Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!. Thanks For Your article about Повторно МИА | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.