E-Влада

Помина и третата дебатна сесија од е-Општество.мк. Некои од колегите блогери беа во Битола ама за жал немаме детални впечатоци.
Во секој случај информации за оваа дебатна сесија можете да најдете на

Метаморфозис
Блогот на Горан Андреев
God of Games

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment E-Влада

  1. Perlengkapan bayi 21/11/2012 at 08:14

    Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is wonderful, as well as the content!. Thanks For Your article about E-Влада | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.