60 нови пациенти

Во средата вечер (28.12.2005) на SkyNet TV стандардно си имаше јади бурек, а таму гостин Трендо. Во еден дел од муабетот тие ги спомнаа блоговите и блогерај и нормално го спомнаа Букаро.

Но муабетот ми е друг. По емисијата седнав на компјутер, а богами и вчерта денот го поминав онлајн, и приметив дека токму на гореспоменатиот сервис се случува нешто големо.

Побарав статистика од блогмастерот на блогерај и еве што добив:

60 регистрирани корисници и 101 пост од полноќ (00:00) до вчера до 18:00

Фала му на блогмастерот за несебичноста 🙂

Секој петок во твоето сандаче: преглед на најактуелните маркетинг, SEO, SEM, UX, дизајн теми и линкови од претходниот недела.

1 Comment 60 нови пациенти

  1. Baju Bayi 21/11/2012 at 08:26

    Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your web site is fantastic, as well as the content!. Thanks For Your article about 60 нови пациенти | К О М У Н И К А Ц И И .

Comments are closed.